2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów poprzez telefon, e-mail oraz inne kanały komunikacji.

  • Udzielanie informacji na temat produktów i usług oferowanych przez firmę.

  • Przyjmowanie, procesowanie i monitorowanie zamówień.

  • Rozwiązywanie problemów i skarg klientów w sposób efektywny i satysfakcjonujący.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

  • Aktualizacja bazy danych klientów oraz dbanie o poprawność informacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy z klientem.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zdolność do rozwiązywania problemów.

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze.

Jeśli jesteś osobą, która lubi pracować z ludźmi i chce dołączyć do zespołu wiodącej firmy w branży systemów przeciwsłonecznych, wyślij swoje CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 920106136