2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Poznań
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dębiec
Dodane 14 maja 2024

Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań sprzedażowych (pożyczki, ubezpieczenia)

·         kompleksowa obsługa Klientów w placówce Kasy w zakresie depozytowym, pożyczkowym i ubezpieczeniowym

  • aktywne pozyskiwanie Klientów

  • obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania i budowania długofalowej relacji z Klientami

  • nastawienie na realizację celów,  ambicja i chęć rozwijania się

  • odpowiedzialność, dokładność i systematyczność

  • wykształcenie min. średnie

·         wysoka kultura osobista

Mile widziane

·         Kurs kasowy

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnej premii sprzedażowej

  • świadczenie urlopowe oraz dodatkowe premie uznaniowe

  • szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje

·         wolne SOBOTY i NIEDZIELE

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 918191827