2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ochota
Danuta
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. Obsługi Kancelarii

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorów

Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Naszą siłą, a zarazem motywacją, jest unikalny, doświadczony zespół specjalistów. W POS Group przede wszystkim stawiamy na ludzi! Partnerstwo, otwartość i regularny kontakt to filary naszego podejścia projektowego.

Aktualnie poszukujemy: Specjalista ds. Obsługi Kancelarii

(miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 160)

Opis stanowiska:

  • Obsługa procesu dokumentacji klienckiej w zakresie dekretacji, rejestracji korespondencji w systemie informatycznym, monitoring obiegu korespondencji;

  • Obsługa systemów wspomagających elektroniczny obieg dokumentów;

  • Obsługa procesu udostępniania, archiwizowania i niszczenia dokumentów pracowników  i klientów Orange Polska.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentami oraz aplikacjami wspomagającymi obieg dokumentów;

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel, bazy danych);

  • Skrupulatność, umiejętność szybkiego czytania i analizowania tekstów;

  • Dobra organizacja miejsca i czasu pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;

  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w strukturach firmy;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00;

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego;

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej oraz karty sportowej.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja współpracy, aplikuj pod ogłoszeniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 919888957