2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Klaudyn
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Floty Własnej - Transport Ciężarowy / Klaudyn

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klaudyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Floty Własnej

Miejsce pracy: Gmina Stare Babice, 5 min. od S8

Opis Stanowiska:

  • Opieka techniczna nad flotą samochodową (terminowość przeprowadzania badań technicznych, prowadzenie dokumentacji technicznej, koordynacja serwisów, rejestracje aut, nadzór umów ubezpieczeniowych, szkód, leasingów, prowadzenie postępowań związanych z wykroczeniami drogowymi, obsługa kart paliwowych oraz opłat drogowych).

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z flotą, między innymi: sporządzanie protokołów przekazań sprzętowo-materiałowych.

  • Weryfikacja ewidencji paliwowych, kilometrowych.

  • Wsparcie serwisu wewnętrznego.

  • Dbanie o wyposażenie stanowiskowe kierowców (telefony i inny sprzęt).

  • Bezpośrednia współpraca z kierowcami (język Rosyjski) Praca na programach TMS, GPS (Telematyka).

  • Współpraca ze spedytorami i działami administracyjnymi w ramach spółki.

Wymagania:

  • Chęć pracy w transporcie.

  • Otwartość na przyjmowanie nowej wiedzy.

  • Czynne prawo jazdy kat. B. Kat. C/C+E mile widziane.

  • Doświadczenie związane z obsługą flotą samochodową (wiedza z budowy i eksploatacji samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych i naczep).

Oferujemy:

  • Pełne wprowadzenie w obowiązki z dokładnym objaśnieniem poszczególnych zagadnień

  • Stopniowe wdrażanie zgodnie z nabywanymi kompetencjami

  • Pracę w młodym lecz doświadczonym zespole, który chętnie wspiera i pomaga nowym kolegom / koleżankom

  • Możliwość znacznego rozwoju w branży transportowej w krótkim czasie

  • Pracę stacjonarną 8h dziennie.

UWAGA: Pracujemy w myśl zasady „PLANUJEMY I MONITORUJEMY ODCHYŁY”, nie chcemy gasić pożarów, ani się zaskakiwać, jeśli się z tym zgadzasz i spełniasz wymagania to zapraszamy do kontaktu.

Studenci mile widziani.

Proszę o przesyłanie CV poprzez "Aplikuj teraz".

Lokalizacja

Klaudyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Klaudyn
ID: 918731426