2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Sącz
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. obsługi biura

Wynagrodzenie

4 400 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Obowiązki:

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną firmy,

  • Obsługa Klientów i gości odwiedzających firmę,

  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji składanych przez klientów firmy,

  • Koordynacja działań i operacji biurowych,

  • Zawieranie umów z klientami,

  • Przygotowywanie dokumentów finansowych (w tym wystawianie faktur) oraz kadrowych,

  • Wsparcie przy prowadzeniu rejestru umów, kontroli zawartych umów, pilnowaniu terminów i obowiązków z nich wynikających,

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów.

  • Raportowanie postępów pracy biura do zarządu,

  • Zarządzanie podległym zespołem,

  • Wdrażanie nowych pracowników,

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy,

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć.

  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.

  • Zdolności przywódcze potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami i nadzorowania pracowników.

  • Realizacja założonych planów,

  • Umiejętność telefonicznego pozyskiwania klienta,

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania do zarządzania biurem,

  • Pełna samodzielność i kreatywność,

  • Szybkości działania i skuteczności w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w dziale rozrachunków / księgowości

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i poziomu doświadczenia,

  • Duża dynamika działania,

  • Ciągły rozwój zawodowy,

  • Praca jednozmianowa - poniedziałek - piątek

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 904468856