2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Oliwa
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. Obrotu Nieruchomościami

Wynagrodzenie

3 500 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy? Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny- zapraszamy do nas, bo my szukamy właśnie Ciebie! Naszą firmę tworzą osoby z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy zgraną, świetnie współpracującą ekipą, dzięki czemu firma rozwija się na tyle dynamicznie, że poszukujemy kolejnego pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Obrotu Nieruchomościami. Nie oczekujemy doświadczenia, chociaż niewątpliwe jest ono dużym atutem. Jeśli go nie posiadasz- chętnie przeszkolimy Cię i nauczymy wszystkiego, co niezbędne.

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego lub studiów w trakcie - prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu

  • wysokiej kultury osobistej

  • chęci do nauki i uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • umiejętności pracy w grupie

  • komunikatywności

  • uczciwości

  • przebojowość i uśmiech mile widziane :)

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę - pracę od poniedziałku do piątku w systemie 8h

  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny

  • służbowy telefon, laptop i aparat

  • zwrot kosztów za paliwo

  • pracę w zgranym, przyjaznym zespole :)

Obowiązki na stanowisku Specjalisty ds. Obrotu Nieruchomościami:

  • dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy

  • budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami firmy

  • ustalanie stanu prawnego nieruchomości

  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

  • opieka nad klientem kupującym

  • negocjowanie warunków transakcyjnych

  • opieka nad przebiegiem procesu transakcji

Zależy nam na stałej współpracy z ludźmi pełnymi zaangażowania, nastawionymi na sukces. Jeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania, a my możemy spełnić Twoje oczekiwania zawodowe- prześlij nam swoje CV z aktualnym zdjęciem!

Wszystkich spełniających te kryteria i zainteresowanych współpracą prosimy o wysyłanie CV z wymaganą klauzulą na adres email oraz podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska. Klauzula:" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 918718809