2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Redłowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. obliczania przedmiarów

Lokalizacja

Gdynia, Redłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twoje główne zadania:

  • obliczanie przedmiarów

  • wykonywanie kosztorysów wielobranżowych

  • interpretacja specyfikacji technicznych i zapisów kontraktowych

  • sporządzanie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza

  • analiza dokumentacji projektowej, przetargowej oraz technicznej

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego i bezbłędnego liczenia

  • doświadczenie 2-3 lata w obliczaniu przedmiarów

  • mile widziana znajomość programu NormaPro oraz AutoCAD

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowo system premiowy

  • benefity: kartę multisport oraz ubezpieczenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pracę z zespołem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu

  • udział w interesujących projektach

  • pyszną kawę ;)

  • miłą atmosferę w pracy

Informacje o firmie

Nasz klient to Wykonawca działający na terenie województwa pomorskiego. Posiada doświadczenie w różnorodnych projektach budowlanych i inwestycyjnych, które zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów. Realizowali profesjonalne projekty związane z budową dróg, hal, budownictwem kubaturowym i deweloperskim.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Redłowo
ID: 910628735