2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Opole
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. negocjacji i zarządzania nieruchomościami

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Specjalista ds. Negocjacji i zarządzania nieruchomościami

Lokalizacja: Opole z możliwością pracy hybrydowej (preferowane regularne obecności w biurze w Opolu)

O Pracodawcy:

Zajmujemy się szeroko rozumianym obrotem nieruchomości. W związku z rozbudową naszego działu zarządzania nieruchomościami, poszukujemy zaangażowanego Specjalisty ds. Negocjacji w zarządzania nieruchomościami, który wzmocni nasz zespół i przyczyni się do dalszego rozwoju konsorcjum.

Proces rekrutacyjny prowadzi Stark One sp z o.o., która jest członkiem ogólnopolskiego konsorcjum z największym w polsce skupem nieruchomości Skup.io oraz SJ Estate.

Zakres obowiązków:  (w kolejności od najbardziej do najmniej preferowanych umiejętności):

1. *Prowadzenie negocjacji* z współwłaścicielami nieruchomości oraz innymi stronami aby osiągnąć optymalne rozwiązania.

2. *Prowadzenie rozmów* z właścicielami nieruchomości, w tym rozmów telefonicznych z klientami/stronami.

3. *Wykonywanie wizyt* na terenie całej Polski (  w większości przypadku woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie)  w celu oceny stanu technicznego nieruchomości oraz przeprowadzania spotkań z klientami .

4. *Współpraca z kancelariami notarialnymi* w celu przygotowania dokumentów, aktów notarialnych oraz protokołów.

5. *Odbiory nieruchomości*, wsparcie w organizowaniu dokumentów do transakcji kupna/sprzedaży.

Szukamy tych kompetencji:

  • Łatwość w budowaniu relacji interpersonalnych - wymagane

  • Swoboda w rozmowach telefonicznych - wymagane

  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów

  • Umiejętności negocjacyjne, pracy w terenie oraz organizacji czasu pracy

  • Komunikatywność

  • Znajomość gmail, kalendarz google, excel, word

  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

8.     Mile widziana znajomość rynku nieruchomości

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie na umowie B2B, możliwa umowa o prace

- Możliwość pracy hybrydowej z preferencją na regularną obecność w biurze w Opolu.

- Szansę na rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku.

- Partnerskie podejście i swobodę w działaniu

- Dużo wolności w zamian za odpowiedzialność

- Samochód służbowy po okresie próbnym

Aplikuj teraz! Wyślij swoje CV na adres mailowy, bądź proszę o kontakt na numer telefonu 60*****76.

Proces rekrutacyjny prowadzi: Stark One sp. z o.o.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 899074685