2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zielona Góra
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Monitorowania Sygnałów Alarmowych

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Impel Technical Security Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi projektowania i instalacji zabezpieczeń technicznych, monitoringu sygnałów z systemów alarmowych oraz wizyjnych, poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące monitorowanie i weryfikowanie sygnałów alarmowych

  • Podejmowanie działań w związku z zaistniałymi zdarzeniami – zarządzanie jednostką interwencyjną

  • Nadawanie harmonogramu zgłoszeniom

  • Obsługa Klienta

  • Raportowanie bieżących prac

Nasze wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym

  • Dobra obsługa komputera

  • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków komunikatywność

  • Dokładność, spostrzegawczość, odpowiedzialność oraz sumienność

  • Szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze branży ochrony mienia

  • Wpis na listę kwalifikowanych Pracowników Ochrony i pozwolenie na broń

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej

  • Wyzwania i dynamiczne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 913955103