2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Katowice
  6. Ochrona - Szopienice-Burowiec
Dodane Dzisiaj o 08:13

Specjalista ds. Monitorowania Alarmów

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

WGT sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie kompleksowej ochrony osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego obiektów biurowych, przemysłowych, w tym podlegających obowiązkowej ochronie.

Spółka, która działa od 1996 roku, obecnie wchodzi w skład Grupy kapitałowej Polskiego Holdingu Obronnego, który działa w segmencie obronności i security.

WGT sp. z o.o. posiada koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego oraz certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia, monitoringu oraz technicznego zabezpieczenia mienia.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Monitorowania Alarmów

Praca na obszarze województw: śląskie, małopolskie, opolskie i dolnośląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Instalacja, serwisowanie, konfiguracja i konserwacja Systemów Zabezpieczeń Technicznych oraz nadajników systemów monitorowania

  • Diagnozowanie oraz usuwanie uszkodzeń i awarii

  • Utrzymanie prawidłowego działania wdrożonych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych, służących realizacji usług ochrony osób i mienia

  • Bieżące raportowanie stanu realizacji usług oraz odnotowanych incydentów

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Aktualizacja obiektowej dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, profil techniczny

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 1 rok

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

  • Doświadczenie w obszarze systemów zabezpieczenia technicznego (SDW, SSWiN, SKD, SSP, instalacje, serwis, konserwacja)

  • Świadectwo kwalifikacji SEP G1– E

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Znajomość Microsoft Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy własnej, staranność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, skorzystania z dofinansowanego pakietu dodatkowej opieki medycznej, przystąpienia do programu MultiSport oraz do Pracowniczych Planów Kapitałowych

  • Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie do wypoczynku)

  • Narzędzia pracy

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym także danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją prowadzoną przez WGT sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Kazimierza Bartla 3. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy - art. 22(1) Kodeksu pracy oraz w zakresie wskazanym w przepisach ustawy o ochronie osób i mienia, ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji i rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 marca 2013 r. w sprawie wzorów legitymacji posiadacza broni, zaświadczenia uprawniającego do nabycia broni, legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni, świadectwa broni oraz karty rejestracyjnej broni (zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni).

Jeżeli chce Pani/Pan uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WGT sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie (33-100), ul. Kazimierza Bartla 3, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WGT sp. z o.o.”.

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji znajdującą się na stronie:

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 912367092