2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Piasta I
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. modelowania i optymalizacji procesów

Lokalizacja

Białystok, Piasta I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy doświadczoną spółką teleinformatyczną, działającą na rynku lokalnym od ponad dwóch dekad. Grono naszych klientów stale się powiększa, dzięki czemu zapraszamy na pokład coraz więcej zdolnych osób, które chcą się rozwijać i przyczyniać się do rozwoju spółki Koba. W tej chwili poszukujemy:

Specjalisty ds. modelowania i optymalizacji procesów

Twój zakres obowiązków:

  • mapowanie i projektowanie  nowych procesów oraz optymalizacja procesów już funkcjonujących w firmie,

  • opiniowanie wewnętrznych procedur pod kątem ich spójności z celami biznesowymi,

  • identyfikowanie i priorytetyzowanie problemów w zakresie optymalizacji procesów,

  • uczestnictwo w roli konsultanta ds. procesów w projektach o charakterze reorganizacyjnym i optymalizacyjnym,

  • przygotowywanie zarządzeń, okólników oraz wytycznych dla pracowników w firmie w zakresie poprawności realizacji procesów,

  • cykliczne raportowanie postępów prac.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: nauki ścisłe, ekonomia, ekonometria, finanse, informatyka),

  • min. rok doświadczenia w obszarze optymalizacji procesów,

  • doświadczenie w pracy z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji,

  • łatwość nawiązywania kontaktu z różnymi osobami (konieczna ze względu na pracę w projektach z osobami o różnych profilach i poziomie zaawansowania),

  • zdolności analityczne (umiesz i lubisz pracować z liczbami),

  • zdolność argumentowania, jak działania procesowe przełożą się na cele biznesowe,

  • umiejętność syntezy informacji i strukturyzowania prezentacji, w tym mile widziane bpmn,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz doskonale rozwinięta zdolność wyznaczania priorytetów,

  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,

  • wnikliwość, rzetelność, terminowość,

  • kreatywność oraz inicjatywa w działaniu,

  • biegłość w obsłudze komputera - znajomość pakietu Office, Google Docs itp.;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • dofinansowania obiadów,

  • dofinansowanie karty sportowej,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • brak dress code’u,

  • współpracę w atmosferze wzajemnej pomocy, z wysoką kulturą zarządzania.

Aktualne CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja(małpa)koba.pl

W temacie wiadomości koniecznie należy podać stanowisko: Asystent ds. modelowania i optymalizacji procesów

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku na adres e-mail: rekrutacja(malpa)koba.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych osobowych jest Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226.

Więcej informacji pod linkiem: www.static.koba.pl/uploads/2018/06/Rodo.pdf

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piasta I
ID: 909740886