2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bydgoszcz
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. marketplace – Allegro.pl/amazon.de/ebay.de

Wynagrodzenie

5 400 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Domitech to miejsce, w którym stawiamy na ciągły rozwój i nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań. Doceniamy indywidualność, kreatywność i pasję. Skupiamy się na odpowiedzialnym rozwoju, opartym o zaangażowanie pracownika.

Wyślij swoje CV i dołącz do istniejącego zespołu specjalistów.

Lokalizacja: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6a, 85-862 Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

·        Prowadzenie sprzedaży internetowej na allegro i/lub amazon i/lub ebay

·        Wystawianie i monitorowanie aukcji

·        Optymalizacja kosztów sprzedaży

·        Analiza sprzedaży i związanych z nią wskaźników, raportowanie wyników

·        Dbałość o konkurencyjność wystawionych ofert

·        Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

·        Doświadczenie w sprzedaży na Allegro i/lub amazon i/lub ebay – warunek konieczny

Obsługa Excel w stopniu podstawowym – warunek konieczny

·        Dobra obsługa komputera – warunek konieczny

. Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub francuzkiego

·        Zainteresowanie biznesem oraz tematyką e-commerce - dodatkowy atut

·        Duża samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy

·        Wysoka motywacja do pracy

·        Samodzielność w działaniu

·        Chęć nauki i rozwoju

·        Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

·       Konkurencyjne wynagrodzenie

·       Praca pon-pt w godz. 7:30 – 15:30

·   System benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, system poleceń pracowniczych

·       Dobrą atmosferę pracy

·       Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania

·       Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika

·       Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji

·       Pracę w doświadczonym zespole specjalistów

·   Możliwość rozwoju i nauki nowych technologii

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 896207878