2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. marketingu. Jeśli jesteś osobą z kreatywnym podejściem do promocji, lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu

  • Znajomość narzędzi i strategii marketingowych

  • Dobra znajomość obsługi programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Illustrator oraz Canva)

  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej

  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie kampanii reklamowych

  • Analiza efektywności działań marketingowych

  • Tworzenie treści promocyjnych (teksty, grafiki, wideo)

  • Aktywne zarządzanie mediami społecznościowymi, przygotowywanie contentu, regularne publikowanie, moderacja

  • Zarządzanie stroną internetową

  • Organizacja i koordynacja wydarzeń promocyjnych

  • Monitorowanie trendów na rynku i dostosowywanie strategii

  • Dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych

  • Tworzenie raportów i prezentacji dotyczących działań marketingowych

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę, zlecenie lub B2B

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 903814121