2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pojałowice
Przemek
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu - Obsługa Mediów społecznościowych

Wynagrodzenie

4 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pojałowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się firma chce zmieniać świat sprzedaży wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działa. Od codziennej komunikacji do realizacji celów!

Do zespołu poszukujemy nowych talentów, w wieku do 30 roku życia z powiatu Miechowskiego.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Realizacja wyznaczonych celów

  • Dbanie o długoterminowe relacje z klientami

  • Obsługa Kampanii marketingowej

 Czego Oczekujemy?

  • Dyspozycyjności od zaraz (poniedziałek-piątek)

  • Chęci samodoskonalenia się

  • Predyspozycje lidera będą dodatkowym atutem

  • Otwartości na nowe wyzwania

Co Oferujemy?

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, tj. sprzedaż, zarządzanie

  • Szkolenia techniczne

  • Możliwość awansu

  • Wyrozumiałość, otwartość na rozmowę i feedback

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pojałowice,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Pojałowice
ID: 910649556