2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Trzebielino
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu i wsparcia sprzedaży

Lokalizacja

Trzebielino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SPECJALISTA DS.MARKETINGU I WSPARCIA SPRZEDAŻY

Jeśli poszukujesz stacjonarnej pracy w handlu i cenisz sobie atmosferę w pracy, serdecznie

zapraszamy !

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

- realizacja działań marketingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży

- zarządzanie kanałem mediów społecznościowych i tworzenie angażującej treści

- aktualizacja strony www ze współpracy z działem IT

- budowanie i rozwój sieci sprzedaży

- telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z klientem

- gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

 Praca na miejscu w Trzebielinie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel.59/7220500 oraz przesłanie CV .

Lokalizacja

Trzebielino,

Pomorskie

Pomorskie, Trzebielino
ID: 909433768