2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Multi Gastro
Dodane Dzisiaj o 10:51

Specjalista ds. marketingu / Grafik

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Multi Gastro jest liderem wśród dystrybutorów wyposażenia dla gastronomii w Polsce. Wyposażamy profesjonalne kuchnie gastronomiczne, restauracje, kawiarnie, piekarnie, cukiernie i wiele innych punktów związanych z gastronomią – od sprzedaży internetowej po rozbudowane projekty technologiczne. Współpracujemy z setkami producentów i dystrybutorów z Europy i nie tylko. Posiadamy największy w Małopolsce salon z showroomem. Jesteśmy na rynku od 13 lat i cały czas, nieustannie przemy naprzód. Naszą siłą jest partnerskie i doradcze podejście do klientów. Stawiamy na stały rozwój i doskonalenie umiejętności.

Zwiększamy teraz nasze siły przerobowe i poszukujemy do pracy pełnych zapału specjalistów, którzy razem z nami będą budować nasz zespół i firmę!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu / grafik

Szukamy osoby kreatywnej z doświadczeniem w przygotowywaniu reklam, kampanii reklamowych oraz grafik

 TWOJE ZADANIA:

  • Współtworzenie i realizacja strategii obecności marki w mediach społecznościowych, w tym planowanie, tworzenie, publikowanie i monitorowanie treści

  • Tworzenie contentu na social media i stronę internetową - realizacja grafik, fotografii i video (w tym rolki, relacje) oraz materiałów reklamowych jak banery www, ulotki, broszury informacyjne

  • Prowadzenie profili społecznościowych, przygotowywanie contentu, regularne publikowanie, moderacja, reagowanie na opinie oraz odpowiadanie na wiadomości (Facebook, Instagram, Linkedin, Tik Tok)