2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Lubelskie
  6. Zarządzanie hotelem - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. marketingu

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Szanowni Państwo,

4-gwiazdkowy hotel w Lublinie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu w social mediach.

Poszukujemy osoby kreatywnej, uśmiechniętej z głową pełną pomysłów i dużym zmysłem estetycznym.

Główne zadania:

  • prowadzenia profili w social media: facebook, instagram, tiktok, linkedin, itp.

  • zwiększanie ilości obserwujących

  • odpowiadanie na komentarze i wiadomości w profilach

  • tworzenie grafik (program canva) w celach marketingowych i na social media

  • aktywny udział w życiu codziennym hotelu oraz w organizowanych wydarzeniach wraz z relacjami w postaci: zdjęć, filmów, relacji, rolek, wywiadów, itp.

  • organizowanie konkursów przez social media

  • analiza raportów i przekazywanie ich przełożonemu

Co oferujemy:

  • bardzo przyjemną pracę pełną ciekawych wyzwań

  • elastyczny grafik w formie hybrydowej (połączenie pracy zdalnej jak i stacjonarnej w hotelu)

  • stałe wynagrodzenie plus dodatki w postaci premii

  • zniżki na usługi hotelu

  • karta multisport

  • możliwość stworzenia własnej wizji obiektu i duża swoboda w działaniu

Jesteś zainteresowany/ana? Czekamy! :)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912964503