2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Modlnica
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą działającą w obszarze handlu detalicznego  zatrudniającą ponad 300 pracowników, w związku z  rozwojem i stałym polepszaniem jakości świadczonych usług poszukujemy osoby na stanowisko  specjalista ds. marketingu.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz wdrażanie strategii wizerunkowej firmy,

  • bieżąca analiza i optymalizacja działań,

  • opracowywanie i realizacja strategii marketingowej w celu promocji

  • działania w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej,

  • tworzenie treści promocyjnych, w tym materiałów reklamowych (ulotki, plakaty, social media),

  • działania komunikacyjne w mediach społecznościowych

    Wymagania:

  • umiejętność tworzenia kreatywnych i skutecznych treści marketingowych

  • samodzielność,

  • kreatywność,

  • dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,

  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość narzędzi i platform marketingowych,

  • umiejętność pracy w zespole i komunikacji

  • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop),

  • elastyczny czas pracy,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • dodatki świąteczne,

  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego obejmującego również członków rodziny pracownika.

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 902865988