2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Stoisław
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. logistyki - zastępstwo na czas określony

Lokalizacja

Stoisław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki, produkcji i magazynowania miejsce świadczenia pracy: Stoisław okres zatrudnienia zamknięty – zastępstwo

Oczekiwania wobec kandydatów:

·      wykształcenie min. średnie,

·      gotowość do pracy w systemie zmianowym,

·      komunikatywność i dyspozycyjność.

Obowiązki na stanowisku pracy:

·      koordynacja operacji odbywających się w magazynie,

·      zapewnienie właściwej i kompletnej dokumentacji w ramach procesu magazynowego,

·      sprawowanie nadzoru nad poprawną weryfikacją towarów w procesach pakowania,

·      zapewnienie sprawnego załadunku oraz rozładunku transportów,

·      rozliczanie transportów,

·      sporządzanie raportów.

Oferujemy:

·      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·      proces wdrażania na stanowiska pracy pod okiem doświadczonych pracowników,

·      możliwość kształcenia zawodowego,

·      rozbudowany system premii oraz dodatków,

·      dopłata do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci),

·      zakładowe wycieczki zagraniczne.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami swoje pasje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „rekrutacja” na adres (preferowana jest elektroniczna forma przekazu):

Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu S.A. Stoisław 11, 76-031 Mścice tel. +48 94 345-59-16,  fax  +48 94 345-59-92 l

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Stoisław,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stoisław
ID: 919878393