2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Kraków
  7. Logistyka - Bieżanów-Prokocim
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Logistyki Zakupów

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KZN Rail Sp. z o.o. – Spółka z Grupy KZN Bieżanów

Kim jesteśmy i co robimy? – Sprawdź! Spodoba Ci się!

Naszą specjalizacją jest budowa torów – kolejowych i tramwajowych. Potrafimy układać je wszędzie – na stalowych słupach, w budynkach, halach czy w terenie. Kiedy następnym razem wsiądziesz do tramwaju czy pociągu, pomyśl o nas – bo łączą nas te same tory.

A może połączy nas coś więcej?

Dołącz do KZN! Pracują z nami specjaliści odpowiedzialni za przygotowanie i logistykę kontraktów, oraz ekipy budowlane, które przy użyciu specjalistycznego sprzętu, sprawiają, że plany stają się rzeczywistością.

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI ZAKUPÓW– budownictwo torowe, nawierzchnie szynowe

Twój zakres obowiązków:

- przygotowujesz i wysyłasz zapytania ofertowe, znajdujesz i pozyskujesz nowe źródła dostaw;

- zatwierdzasz zapotrzebowania i zamówienia niezbędne do realizacji kontraktu;

- zamawiasz materiały na magazyn i kontrolujesz stany magazynowe;

-  planujesz i kontrolujesz dostawy materiałów oraz ich wysyłki na budowy;

-  weryfikujesz dokumentację i odpowiadasz za jej prawidłowy obieg;

-  prowadzisz stałą analizę i rozliczenia finansowe materiałów, usług i procesów wynikających z założonego budżetu pozyskanych kontraktów;

-  prowadzisz logistyczną obsługę transportów;

-  jesteś samodzielnym specjalistą, ale pracujesz w zespole, który może na siebie liczyć.

Nasze wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

-  bardzo dobra obsługa programów z pakietu MS Office;

-  czynne prawo jazdy kat. B;

-  bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność oraz aktywne podejście do rozwiązywania problemów;

-  umiejętność podejmowania działania w sytuacjach kryzysowych.

Mile widziane:

-  wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub pokrewne;

- znajomość branży kolejowej i tramwajowej w zakresie materiałowym i transportowym.

Oferujemy:

-  umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

-  stabilne zatrudnienie – szukamy kogoś na lata;

-  zespół zgranych ludzi, który wspiera i pomoże się wdrożyć;

-  szkolenia  –  podnoszące Twoją wiedzę i kwalifikacje – na Twój wniosek;

- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – a w nim: bony lub dodatki finansowe w okresie Świąt, paczki świąteczne, dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich dzieci;

-  prywatną opieka medyczna w LUX MED;

- dofinansowanie do karty MultiSport;

-  możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia;

-  parking dla pracowników.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 911203150