2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Dojlidy
Dodane Dzisiaj o 13:00

Specjalista ds. Logistyki Produkcyjnej

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

WestRock Bialystok - producent opakowań, w związku z rozbudową zakładu, zatrudni na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI PRODUKCYJNEJ

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Zapewnienie materiałów do produkcji w odpowiedniej ilości i w wymaganym czasie

  • Zapewnienie dostaw wyrobów gotowych do klientów w wymaganym czasie i ilości

  • Prawidłowa ewidencja gospodarki magazynowej w systemie operacyjnym

  • Kontrola i utrzymywanie ciągłości stanów minimalnych materiałów pomocniczych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysokie zaangażowanie, rzetelność, sumienność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Pełne szkolenie stanowiskowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji

  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wakacji oraz świąt,

  • Karta Multi Sport

  • Prywatna opieka medyczna

  • PPE

  • Dofinansowania do nauki języków

  • Imprezy Integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 599911228