2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Kościan
CDRL SA
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Logistyki. Ciekawa praca. Zapraszamy.

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej. Ubrania naszej marki dostępne są w sklepach na całym świecie. Fundamentem naszej organizacji są pracownicy. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji i zatrudniania kandydatów, którzy będą chcieli związać się z nami na dłużej i wnieść wkład w rozwój naszej Firmy. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: Pianowo k. Kościana

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i obsługa zleceń transportowych

  • Obsługa kurierska kanału e-commerce, salonów własnych i franczyzy zagranicznej

  • Obsługa spedycyjna eksportu

  • Dbanie o relacje i kontakt z firmami kurierskimi/spedycyjnymi, rozwijanie współpracy z nowymi firmami oraz negocjowanie cen usług

  • Rozliczanie faktur kurierskich/spedycyjnych

  • Ewidencja i obsługa reklamacji logistycznych

  • Wdrożenia nowych rozwiązań kurierskich dla nowych rynków

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości i efektywności łańcucha dostaw

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (logistyka, transport, import)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale logistyki/ transportu lub zarządzaniu łańcuchem dostaw

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel

  • Umiejętność negocjacji z przewoźnikami

  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Otwartość, komunikatywność

To oferujemy:

  • Ambitną i ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się organizacji o zasięgu globalnym

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności

  • Możliwość praktycznego wykorzystywania języka angielskiego

  • Wsparcie i wdrożenie w początkowym okresie pracy

  • Partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

  • Dodatkowe benefity: kartę MultiSport, zniżkę na produkty firmowe, ubezpieczenie grupowe i wyprawkę niemowlęcą

  • Ponadto bardzo dobry dojazd z Poznania i Leszna trasą S5

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku: APLIKUJ

Do CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Serdecznie zapraszamy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 909689165