2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podlaskie
  6. Logistyka - Białystok
  7. Logistyka - Bema
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds logistyki

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, funkcjonującą na rynku od 1999 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest obrót i dystrybucja gazu płynnego – propanu, butanu, propan-butanu, LNG, gazu ziemnego, a także nawozów mineralnych.

 W chwili obecnej  poszukuje osób na stanowisko:

 Specjalisty ds. logistyki

miejsca pracy – BIAŁYSTOK

 Zakres obowiązków:

  • planowanie i rozliczanie dystrybucji LNG

  • zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • optymalizacja kosztów transportu,

  • przygotowywanie raportów i prezentacji jakościowych dla potrzeb wewnętrznych.

 Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (transport, logistyka),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • preferowane min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od efektów pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną i swobodną atmosferę w biurze.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 920104509