2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. legalizacji zatrudnienia (j. ukraiński, j. angielski)

Wynagrodzenie

5 400 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą rekrutacyjną, a nasza siedziba mieści się w centrum Poznania. Specjalizujemy się w rekrutacjach realizowanych dla klientów w Europie. W IPF Group nie tylko szukamy pracowników - tworzymy zgraną społeczność, gdzie każdy ma szansę rozwijać swoje umiejętności, realizować się zawodowo i czerpać radość z sukcesów. Jesteśmy przekonani, że Twoje doświadczenie i entuzjazm wniosą cenne wartości do naszego zespołu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia pracy).

  • Zapewnienie wsparcia i wdrożenia na stanowisko pracy, abyś mógł/mogła szybko poczuć się pewnie i komfortowo w nowym środowisku.

  • Twój głos będzie dla nas ważny! - Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/miała realny wpływ na optymalizację procesów wewnętrznych i stałe ich doskonalenie, tworząc razem z nami przyszłość IPF.

  • Dodatkowo mamy dla Ciebie benefity takie jak m.in.: Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, Chill room, Baby room, spotkania integracyjne itp.

  • Pracę w samym sercu Poznania, gdzie pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00/09:00 do 16:00/17:00 (w zależności od Twoich potrzeb).

Obowiązki

  • Zajmiesz się weryfikacją legalności oraz możliwości zatrudnienia cudzoziemców.

  • Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców, obejmującą oświadczenia, uzyskiwanie zezwoleń na pracę oraz dokumenty niezbędne do uzyskania kart pobytu.

  • Będziesz utrzymywać kontakt z instytucjami państwowymi w celu realizacji procedur związanych z legalizacją pobytu i zatrudnienia cudzoziemców.

  • Będziesz koordynować przebieg procesów legalizacyjnych oraz dbać o terminowość ich realizacji.

  • Będziesz monitorować zmiany w przepisach dotyczących legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców.

Wymagania

  • Znasz język polski, ukraiński oraz angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Masz doświadczenie w obszarze samodzielnej obsługi procesów legalizacyjnych.

  • Potrafisz stosować obowiązujące przepisy prawa dotyczące legalizacji pracy oraz pobytu cudzoziemców w Polsce.

  • Posiadasz umiejętność samodzielnego działania oraz bardzo dobrą organizację własnej pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 919795578