2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 10 czerwca 2024

Specjalista ds. Legalizacji Zatrudnienia

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy agencja pracy z Lublina , i poszykujemy do swojej ekipy - Specjalista ds. Legalizacji Zatrudnienia.

Zakres obowiązków :

  • Kompleksowa obsługa procedur legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

  • Monitorowanie statusów spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postępowań administracyjnych w urzędach.

  • Przygotowanie odpowiednich pism, w tym wniosków i załączników.

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach urzędowych.

  • Prowadzenie rejestrów wewnętrznych, prace administracyjne Bieżąca współpraca z innymi działami.

Prosimy przesłać CV

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919578808