2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
SPS Tax & Law
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. legalizacji pobytu / Immigration Manager

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Kancelaria Radców Prawnych SPS Tax & Law specjalizująca się w obsłudze prawno-podatkowej podmiotów gospodarczych z udziałem kapitału koreańskiego poszukuje do swego zespołu osoby na stanowisko Specjalisty ds. legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • organizowanie pracy Działu Prawa imigracyjnego,

  • merytoryczna obsługa wniosków o pobyt i pracę oraz innych podobnych dokumentów,

  • wsparcie klientów podczas wizyt w Urzędzie Wojewódzkim,

  • kontakt z klientem w sp. postępowań legalizacyjnych,

  • przygotowywanie prostych pism i dokumentów,

  • ścisła współpraca z przełożonymi,

  • współpraca z innymi działami Kancelarii.

Od kandydata oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia w zakresie prawa imigracyjnego, postępowań zezwoleniowych, legalizacji pobytu i pracy,

  • dobrej, czynnej znajomości j. angielskiego – warunek niezbędny!

  • skrupulatności i uważności niezbędnej przy przygotowywaniu dokumentacji urzędowej,

  • doświadczenie w pracy w Urzędzie Wojewódzkim na stanowisku związanym z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców będzie dodatkowym atutem.

 Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • umowę o pracę / umowę B2B,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • pracę w renomowanej kancelarii prawnej,

  • pracę w międzynarodowym środowisku, m.in. z klientem azjatyckim,

  • kartę Multisport,

  • dofinansowanie lekcji języka angielskiego (Business i Legal English),

  • pracę w ścisłym centrum Wrocławia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 754658851