2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

Wynagrodzenie

8 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

- realizacja projektów związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce,

- kontakt z pracownikami, w tym również obcojęzycznymi,

- analiza i tłumaczenie dokumentów,

- kontakt z urzędami w zakresie procedur legalizacyjnych.

- prowadzenie dokumentacji i teczek pracowników

Wymogi

- wymagamy doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu postępowań w sprawie legalizacji

pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce,

- doskonała znajomość przepisów i procedur związanych z uzyskaniem zezwoleń na pobyt,

zezwoleń na pracę oraz innych procedur dotyczących przebywania cudzoziemców (w tym

obywateli UE) na terenie RP,

- znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego,

- dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office,

- dobra organizacja pracy, zaangażowanie, aktywność i samodzielność w pracy,

- wysoki poziom komunikatywności, kultury osobistej, elastyczność i wielozadaniowość w

działaniu,

- dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

- umiejętność zarządzania czasem i działania pod presją czasu,

- dyspozycyjności.

Mile widziane wykształcenie prawnicze uzyskane w Polsce lub zagranicą.

To oferujemy:

praca w przyjaznej atmosferze;

Możliwość rozwoju osobistego;

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, wiedzy i doświadczenia kandydata

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 799724299