2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
ONE PLUS Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

Wynagrodzenie

4 200 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

ONE PLUS Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy aktualnie osoby do głównej siedziby we Wrocławiu na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Polski (zezwolenia na pobyt i pracę, rejestrację na pobyt stały, rejestrację pobytu rezydenta UE, karty pobytu członka rodziny obywatela UE, wymiana prawa jazdy)

  • Sprawdzanie oraz przygotowywanie dokumentacji dla legalizacji pobytu cudzoziemców,

  • Kontakty z organami administracyjnymi w zakresie procedur dotyczących legalizacji pracy cudzoziemców,

  • Monitorowanie przebiegu postępowań legalizacyjnych,

Wymagania:

  • wiedza w zakresie przepisów dotyczących legalnego zatrudnienia oraz pobytu cudzoziemców w Polsce.

  • dobra znajomość Excela

  • otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań

  • znajomość obcych j. rosyjskiego lub ukraińskiego

  • motywacja i dobra organizacja pracy

  • mile widziane status studenta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)

  • dowolną formę współpracy: umowa o pracę / zlecenie / B2B

  • praca w pełnym wymiarze godzin

  • czas na wdrażanie własnych pomysłów

  • klimatyzowane biuro, nowoczesne oprogramowanie i sprzęt, niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość pracy zdalnej

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ONE PLUS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ONE PLUS Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ONE PLUS z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Marsz J. Piłsudskiego 14/3, 50-033 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 721619300