2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Myszków
Dodane Dzisiaj o 19:22

Specjalista ds. księgowości, księgowa, Sp. z o.o. , Sp. K.

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WYMAGANIA I OBOWIĄZKI

  • wykształcenie ekonomiczne o kierunku finanse, rachunkowość,

  • bardzo dobra znajomość polskich przepisów, m.in. Ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, Znajomość zatrudnienia cudzoziemców,

  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy w finansach i księgowości, w tym dwu-, trzyletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego ( Sp. z o.o., Sp. K.)

  • dodatkowym atutem będą polskie lub międzynarodowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów oraz posiadanie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • organizowanie i kontrolowanie rachunkowości;

  • ocenianie sytuacji finansowej;

  • opracowywanie strategii i procedur pozyskiwania środków finansowych dla działalności jednostki;

  • koordynowanie i nadzorowanie działań związanych z obsługą finansowo-księgową;

  • kontrolowanie wydatków i zapewnianie efektywnego wykorzystywania zasobów finansowych;

  • kontrolowanie i weryfikowanie prawidłowej kwalifikacji operacji gospodarczych;

  • nadzorowanie prawidłowości rozliczeń z budżetem i ZUS;

  • nadzorowanie terminowości płatności zobowiązań i wpływu należności;

  • sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz ustalanie wyniku finansowego;

  • sporządzanie raportów na potrzeby organizacji i instytucji zewnętrznych (m.in. US, ZUS, GUS, banki);

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych i ich archiwizowani

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • prace w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i kursy

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 903898425