2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Włocławek
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. kredytów, leasingów i ubezpieczeń

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Toyota Jaworski Auto Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTY DS. KREDYTÓW, LEASINGÓW I UBEZPIECZEŃ

Miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów finansowych (kredyt, leasing, najem) klientom kupującym samochody nowe i używane

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

  • Utrzymywanie kontaktu z klientem po zakupie samochodu oraz ofertowanie i sprzedaż wznowień produktów ubezpieczeniowych

  • Realizacja planów sprzedaży i celów biznesowych

  • Kontakt z dostawcami usług finansowych

  • Obsługa administracyjna usług finansowych zgodnie z ustalonym w firmie procesem i wytycznymi

  • Raportowanie danych zgodnie ze standardami dostawców usług finansowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i / lub finansowych

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata w bezpośredniej obsłudze klienta indywidualnego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność planowania pracy i ustalanie priorytetów

  • Systematyczność, dokładność i rzetelność

  • Orientacja na Klienta i jego potrzeby (empatia, umiejętność słuchania oraz cierpliwość)

  • Praktyczna znajomość pakietu Office (szczególnie Excel i Word)

  • Czynne prawa jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu oraz w 2 soboty w miesiącu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i regulaminowy system premiowy

  • Dofinansowanie do opieki medycznej

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z funduszu socjalnego

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Stabilność zatrudnienia w firmie, która na rynku jest już od 25 lat

  • Ścieżkę szkoleń dedykowanych dla stanowiska pracy

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 910702885