2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Białołęka
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. kosztorysowania w br. budowlanej

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Techbud Kosztorysy zatrudni osobę na stanowisko specjalisty ds. kosztorysowania w branży budowlanej

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie przy kosztorysowaniu przy przetargach publicznych w branży budowlanej minimum 2 lata

·         Wykształcenie techniczne

·         Znajomość obsługi programu AutoCAD,

·         Znajomość programu do kosztorysowania Norma,

·         Znajomość programu Excel

Zakres obowiązków:

·         Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych

·         Sporządzanie wycen, kosztorysów, przedmiarów

·         Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych

Zakres obowiązków z biegiem czasu jest rozszerzany o elementy zarządzania:

·         Koordynacja realizowanych projektów w zakresie wykonania przedmiarów / kosztorysów.

·         Weryfikacja przedmiarów i kosztorysów wykonanych przez inne osoby

Oferujemy:

·         Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego przy różnych typach inwestycji: mieszkalnych, usługowo-handlowych, przemysłowych, magazynowych, użyteczności-publicznej, biurowych, hotelowych, fit-out, szpitalnych, remontów oraz dróg i infrastruktury.

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności

·         Premie

·         Możliwość dostosowania godzin pracy w zakresie 8:00-16:00, 9:00-17:00

O nas:

Techbud Kosztorysy to ponad 15 lat doświadczenia i blisko 5000 zrealizowanych projektów w Polsce i Europie. Jesteśmy pierwszym, w rankingach Sekocenbud, w Polsce biurem kosztorysowym. Świadczymy usługi dla generalnych wykonawców, inwestorów, biur projektowych

Dla osób, które mają już duże doświadczenie istnieje również możliwość dodatkowych zleceń wykonywanych zdalnie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918222170