2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Sieradz
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. kosztorysowania i zakupu materiałów budowlanych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma realizująca remonty i termomodernizacje obiektów użyteczności publicznej zatrudni osobę odpowiedzialną za zakupy materiałów budowlanych oraz do sporządzania kosztorysów i ofert. Oferta dla osób z doświadczeniem. Praca głównie w siedzibie firmy w Sieradzu.

Oczekiwania:

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży materiałów budowlanych lub przy wykonywaniu i nadzorowaniu robót budowlanych odpowiadających profilowi firmy (wznoszenia i remonty budynków użyteczności publicznej)

  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej i przetargowej

  • szacowanie zapotrzebowania na ilość i rodzaj materiałów

  • określenie harmonogramu dostaw poszczególnych materiałów

  • pozyskanie ofert i negocjacja warunków handlowych

  • wyszukiwanie i czytanie dokumentacji przetargowej

  • przygotowanie niektórych ofert i kosztorysów

    Oferujemy:

  • umowę o pracę (po okresie próbnym) i stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie na poziomie 4500-6500 NETTO

  • okazjonalną możliwość pracy zdalnej (siedziba firmy jako główne miejsce wykonywania obowiązków)

  • pracę w kameralnym, zgranym zespole

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 891868032