2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Lubuskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. kontrolingu

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hanke Tissue Sp.  o.o. jeden z wiodących producentów papierniczych wyrobów higienicznych, w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko pracy:

  • Stanowisko: Specjalista ds. kontrolingu

  • Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą, gorzowski, lubuskie

  • Typ umowy: umowa o pracę

  • Wymiar: pełen etat

Oferujemy

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Pracę w zgranym zespole

  • Pakiet benefitów (świadczenia socjalne i  opieka medyczna, budżet szkoleniowy etc)

  • Możliwość rozwoju

Zakres zadań

  • Monitorowanie i analiza wyników finansowych spółki,

  • Kontrola kosztów operacyjnych oraz kosztów finansowych,

  • Sporządzanie raportów i analiz,

  • Budżetowanie,

  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych produktów,

  • Analiza rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów lub controllingu finansowego,

  • Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz doświadczenie,

  • Umiejętność pracy na dużych bazach danych,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel).

Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą zgłoś swoja kandydaturę.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 908884520