2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Wężerów
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. kontroli jakości Fruitful Investment Sp. z o. o.

Lokalizacja

Wężerów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Fruitful Investment Sp. z o. o. zajmująca się produkcją liofilizowanych owoców i warzyw poszukuje energicznych, entuzjastycznych i zaangażowanych osób do swojego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  przeprowadzanie analiz jakościowych surowców i wyrobów gotowych
  •  kwalifikowanie surowców i wyrobów gotowych względem wymagań jakościowych
  •  terminowe uzupełnianie dokumentów jakościowych
  •  kontrola zakładu oraz procesów względem systemu FSSC 22000
  •  współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

  •  wykształcenie kierunkowe (Zarządzanie Jakością, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, pokrewne)
  •  mile widziane doświadczenie w zawodzie, szczególnie w wyżej wymienionym zakresie obowiązków
  •  znajomość j. angielskiego
  •  znajomość programów pakietu Microsoft Office
  •  prawo jazdy kat. B
  •  otwartość i zaangażowanie
  •  wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  •  duża motywacja do pracy i ciągłego doskonalenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

OFERUJEMY:

  •  wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  •  udział w szkoleniach podnoszących Twoje kompetencje
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  umowa o pracę

Lokalizacja

Wężerów,

Małopolskie

Małopolskie, Wężerów
ID: 696521386