2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Kraków
  7. Kontrola jakości - Podgórze
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds kontroli jakości

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy pracownika na stanowisko specjalista ds kontroli jakości.

Miejsce pracy: ul. Dobry Początek Kraków (boczna od ul. Wrobela)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie procedur i dokumentacji jakościowej

  • kontrola jakości półfabrykatów, wyrobów gotowych w zakładzie własnym oraz w zakładach podwykonawców

  • kontrola zgodności produktu z dokumentacja projektową

  • kontrola jakości usług świadczonych przez firmę

  • kontrola dostaw

  • obsługa reklamacji

  • zarządzanie wyrobem niezgodnym

  • wzorcowanie narządzi kontrolno-pomiarowych na stanowiskach pracy

  • udział w pracach nad wdrożeniem nowych produktów

  • udział w audytach

  • sporządzanie raportów i wniosków z przeprowadzonych kontroli

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 3 lata w kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym mebli i konstrukcji stalowych lakierowanych proszkowo, lub podobnym

  • znajomość zasad norm jakości ISO dla konstrukcji metalowych, norm tolerancji wymiarowych

  • biegła znajomość rysunku technicznego warsztatowego i maszynowego, obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, miara zwijana, przymiar, kątomierz, miernik grubości lakieru)

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • umiejętność podejmowania decyzji i przewidywania ich konsekwencji

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: towaroznawstwo, zarządzanie jakością, technologia produkcji mebli,

Mile widziane

  • doświadczenie w kontroli elementów lakierowanych proszkowo;

  • doświadczenie we wprowadzaniu procedur jakościowych;

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie, zaawansowanej technologicznie

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie, umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość wymiany doświadczeń i wsparcie bieżącej pracy

  • Możliwość realizacji pasji sportowych w społecznościach firmowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • własna sala fitness

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 913973003