2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Małopolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Kraków
  7. Zarządzanie hotelem - Stare Miasto
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. konferencji i eventów

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PI Hotele do swojego prestiżowego obiektu AC Marriott zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa organizacja eventów (przygotowanie, organizacja oraz nadzór nad przebiegiem imprez)

  • koordynacja kwestii operacyjnych w zakresie organizacji eventów oraz dbałość o optymalizację kosztów

  • realizacja strategii sprzedaży MICE

  • aktywne pozyskiwanie klientów z sektora MICE

  • budowanie trwałych relacji z klientami oraz dbaie o pozytywny wizerunek firmy

  • raportowanie i rozliczanie konferencji, bankietów i imprez okolicznościowych

  • zapewnianie sprawnej komunikacji pomiędzy działami hotelu a klientami, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i klientów wewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w branży hotelarsko-gastronomicznej – wymóg konieczny

  • doświadczenie w obszarze organizacji eventów, w sektorze MICE

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

  • pozytywne nastawienie do klienta, kreatywność i nieszablonowe myślenie

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji

  • odpowiedzialne stanowisko w prestiżowym obiekcie, z perspektywą rozwoju zawodowego

  • komfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, posiłek pracowniczy)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 920579172