2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bogucice
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. kompleksowej obsługi Klienta korporacyjnego w banku

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Szukasz pracy? Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?

Dobrze trafiłeś! Dołącz do Nas!

U NAS DOBRE RELACJE W ZESPOLE SĄ PEWNĄ LOKATĄ!

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:

  • Posprzedażowa i kompleksowa obsługa Klienta korporacyjnego (mail, infolinia),

  • Budowanie z Klientem długofalowych relacji w zakresie procesów posprzedażowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczących produktów i usług bankowych (rachunki, karty, bankowość internetowa),

  • Przygotowywanie opinii i zaświadczeń o produktach i usługach bankowych,

  • Udzielanie kompleksowej informacji na temat produktów i usług bankowych,

  • Współpraca z jednostkami operacyjnymi.

TWÓJ KAPITAŁ:

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania relacji,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • Chęć pracy w pełnym wymiarze,

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta – mile widziane,

  • Wysoka kultura osobista , otwartość - chęć budowania relacji i umiejętność pracy w grupie.

  • Samodzielność w działaniu. Odwaga w podejmowaniu decyzji.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

GWARANTUJEMY:

  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy,

  • Szkolenie w pełni przygotowujące do pracy),

  • Umowę od pierwszego dnia szkolenia,

  • Pracę w oddziale banku (praca zdalna możliwa w 90%),

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • Liczne benefity pozapłacowe: Multisport, ubezpieczenie grupowe, konkursy i eventy.

  • Możliwość rozwoju kariery i awansu w strukturach firmy;

Z nami pomnożysz kapitał swojej wiedzy i zyskasz jeszcze więcej pracując z profesjonalistami!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 910980002