2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pruszcz Gdański
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadrowych

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie akt osobowych, w tym tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą i rozwiązywaniem stosunku pracy

  • Obsługa programu kadrowo-płacowego Optima oraz systemu RCP

  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych do ZUS

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu

  • Korespondencja z urzędami/ instytucjami w sprawach pracowniczych (komornicy, ZUS itp.)

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i nieobecności (urlopy, zwolnienia lekarskie)

  • Opracowywanie sprawozdawczości dla GUS

  • Monitorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zgodnie z nimi przygotowywanie projektów zmian w dokumentach wewnętrznych

Wymagane kwalifikacje, kompetencje i doświadczenie zawodowe:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w zakresie dotyczącym realizowanych obowiązków

  • Znajomość zasad prowadzenia akt osobowych i rejestrów

  • Obsługa programów kadrowo-płacowych (mile widziana Optima), programu Płatnik, pakietu MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i utrzymanie porządku w dokumentacji

  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/B2B

  • Rozwój kompetencji specjalistycznych

  • System premiowy

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

  • Spotkania integracyjne

  • Przyjazna i otwarta atmosfera pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 913973070