2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadrowo-księgowych - stabilna praca, wysokie zarobki.

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry!

Jesteśmy Partnerami sieci PLAY (P4.Sp.z.o.o.).

Jako liderzy kanału alternatywnego sprzedaży, od ponad 10 lat pracujemy dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w kraju.

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty na stanowisko Specjalisty ds. księgowości i kadr

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • prowadzenie uproszczonej księgowości (KPiR)

  • rozliczanie podatków (VAT, PIT), sporządzanie deklaracji podatkowych i informacji do odpowiednich urzędów,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów finansowych,

  • przygotowywanie deklaracji na potrzeby Urzędów,

  • płatności,

  • inne bieżące działania z zakresu księgowości.

  • samodzielne realizowanie wszystkich zadań związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę z pracownikami, w tym prowadzenie akt osobowych

  • Samodzielne naliczanie list z wypłatą wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Prowadzenie pełnych rozliczeń ZUS - w tym także sporządzanie korekt

  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń należności US, ZUS, PFRON

  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej sprawozdawczości GUS

  • Przygotowywanie oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • Obsługa PPK

  • Sporządzanie raportów i zestawień kadrowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń

  • Monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowych i płacowych

  • Wsparcie merytoryczne pracowników w zakresie prawa pracy i spraw płacowych

  • Rozliczanie zajęć komorniczych, kart Multisport

Oczekujemy :

  • min. 5-letnie doświadczenie w obszarze kadr, płac i księgowości

  • dobra znajomość przepisów podatkowych i polskiej ustawy o rachunkowości,

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane: finanse i rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne) - mile widziane,

  •  doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń oraz innych świadczeń zgodnie z przepisami prawa pracy

  •  doświadczenie w obsłudze umów cywilnoprawnych - samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • dobra znajomość MS Excel i Płatnika

  • znajomość programu kadrowo-płacowego Gratyfikant ( Insert)

  • znajomość programu księgowego Rachmistrz (Insert)

 Gwarantujemy :

  •  stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji

  • wdrożenia, zapoznania się z charakterem pracy i specyfiką przedsiębiorstwa

  • praca w godzinach 8 - 16

  • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i zaangażowania w przedziale od 6.000 zł netto do 8.000 zł netto.

  • bogaty system benefitów pozapłacowych w tym m.in. : ( karta multisport - dofinansowanie do firmowego cateringu - codzienny dostęp do świeżych owoców)

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV a z wybranymi skontaktujemy się w celu umówienia na rozmowę rekrutacyjną.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909425605