2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kostomłoty Pierwsze
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadrowo-administracyjnych

Wynagrodzenie

4 400 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kostomłoty Pierwsze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska pracy

Firma  poszukuje SPECJALISTY DS. KADROWO -ADMINISTRACYJNYCH

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa kadrowa firmy, min. sporządzanie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych, ewidencja urlopów wypoczynkowych itp.;

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych, min. redagowanie i zamieszczanie ofert pracy;

  • publikacja ofert w Internecie, ich promocja, ich obsługa w social mediach w kontekście pozyskiwania kandydatów do pracy;

  • kontakt telefoniczny, mailowy  z kandydatami do pracy i pracownikami firmy,

  • obsługa spraw biurowych oraz spraw administracyjnych,

  • prowadzenie rejestrów, sporządzanie pism, archiwizacja dokumentacji,

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • wsparcie zespołu i przełożonych w bieżących projektach,

  • inne prace logistyczne i biurowe;

  • znajomość platformy Allegro

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wdrożenie w obowiązki i strukturę firmy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość MS Office oraz narzędzi GOOGLE,

  • swobodne poruszanie się w Internecie;

  • umiejętność dopasowania się do czynników zmiennych w obszarze procesów rekrutacyjnych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i zaangażowanie,

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego zbierania i przetwarzania danych,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Kontakt z pracodawcą

692 170 345***********14 04 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

Lokalizacja

Kostomłoty Pierwsze,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kostomłoty Pierwsze
ID: 897290946