2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. kadr w firmie transportowej

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds. Kadr w transporcie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok w firmie transportowej
  • Znajomość zagadnień kadrowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu Office,
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie urlopów pracowników.
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie umów pracowniczych.
  • Ścisła współpraca z zewnętrznym biurem kadrowym
  • Monitorowanie ważności badań lekarskich, szkoleń wstępnych i okresowych BHP
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

OFERUJEMY:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w wykwalifikowanym zespole.
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Możliwość ciągłego rozwoju.
  • Szkolenia dotyczące zmian w przepisach.
  • Rzeczy niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon)

 Zapraszamy do kontaktu.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest MARTRANS LOGISTICS SP. Z. O. O. UL. TOWAROWA 4, 05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 13 sekcja 2

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady UE 2016/679 z dnia 27. IV 2016

o ochronie danych osobowych / RODO /. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu

do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 547470667