2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubuskie
  6. Kontrola jakości - Gorzów Wielkopolski
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. jakości w Skandynawskiej firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, zatrudniającej w Lipianach ok 300 pracowników, poszukujemy specjalisty który wesprze swoją pracą dział jakości. Pracując w niewielkim zespole specjalistów, będziesz odpowiadać za współpracę z klientami, którzy reprezentują najbardziej znane marki na świecie. Będziesz prowadzić krótsze lub dłuższe, mocno zróżnicowane projekty produkcyjne. Będzie pracować w bardzo przyjaznej atmosferze zrównoważonego rozwoju. Możesz liczyć na rozwój, pełne wsparcie na każdym etapie i długoletnią współpracę, bo rotacja w firmie naszego klienta jest znikoma.

Zakres Obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej

  • Kontrola oraz zatwierdzanie nowych produktów

  • Analiza i obsługa reklamacji od klientów i do dostawców

  • Inicjowanie i nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi

  • Realizacja planu audytów wewnętrznych procesu i produktu

  • Kalibracja sprzętu kontrolno-pomiarowego

  • Wsparcie w zarządzaniu aspektami środowiskowymi lub/i bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze jakości

  • Wykształcenie wyższe: preferowane techniczne

  • Umiejętność komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim

  • Znajomość normy iso9001 oraz narzędzi jakościowych (np. PPAP, Flowchart, PFMEA, Control plan, MSA, SPC, 8d)

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP

  • Dobra obsługa komputera i ms Office

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę jednozmianową

  • Pakiet benefitów pozapłacowych ( ZFŚS- bony świąteczne, wczasy pod gruszą, premie absencyjne, możliwość przystąpienia do lokalnych zajęć grupowych sportowych i językowych)

  • Skandynawski styl pracy kładący nacisk na zaufanie i samodzielność

  • Pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się organizacji

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910601383