2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Grójec
Dodane 13 czerwca 2024

Specjalista ds. jakości - umowa o pracę 6400zł brutto; praca od zaraz

Wynagrodzenie

6 399 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów owoców i warzyw w Polsce. Z dumą dostarczamy najwyższej jakości produkty, spełniając rygorystyczne normy jakościowe i dbając o zadowolenie naszych klientów.

Obecnie poszukujemy sumiennej i dokładnej osoby na stanowisko

Specjalisty ds. jakości

Miejsce Pracy: Rębowola 55a, 05-622 Belsk Duży (10 km od Grójca)

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Przygotowanie Grupy do kontroli i audytów

  • Przygotowanie, wdrożenie, utrzymanie nowych oraz bieżących Certyfikatów Jakości

  • Tworzenie raportów, analiz, przygotowanie dokumentów, komunikatów

  • Wpisywanie wyników badań do systemu

  • Zamawianie odzieży roboczej, artykułów biurowych

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Analityczny umysł i zdolność do rozwiązywania problemów

  • Umiejętność skupienia się na zadaniach w trybie pracy stacjonarnej, biurowej

  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie GLOBALG.A.P

  • Znajomość systemu jakości BRC

  • Znajomość specyfiki branży owocowej

  • Wiedza na temat raportowania do instytucji związanych z ochroną środowiska, takich jak Kobize oraz kontaktów z doradztwem środowiskowym.

Oferujemy:

  • możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony po pozytywnie zakończonym okresie próbnym (3 miesiące)

  • prywatną opiekę medyczną Medicover finansowaną przez pracodawcę

  • kartę sportową Medicover Sport na bardzo preferencyjnych warunkach

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • świetnie wyposażoną stołówkę, pyszną kawę i parking pod firmą.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 920406786