2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Słupsk
Perla Polska
Dodane 12 czerwca 2024

Specjalista ds. jakości - Laboratorium fizykochemiczne

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jesteśmy liderem w swojej branży, działamy międzynarodowo sprzedając nasze produkty na całym świecie. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów starannie nadzorując proces produkcji oraz współpracując tylko z zaufanymi dostawcami.

Dzięki temu nieustannie rozwijamy się, poszerzamy nasz biznes i poszukujemy specjalistów do swoich zespołów.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.pelnadobra.pl

Do Działu Kontroli Jakości poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Specjalista ds. jakości – Laboratorium fizykochemiczne

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zadania:

  • pobieranie prób praz przeprowadzanie analiz fizykochemicznych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych

  • analiza wyników oraz wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • prowadzenie zapisów z przeprowadzanych analiz/kontroli

  • nadzór nad odczynnikami oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym w laboratorium

  • czynne uczestnictwo w analizach oraz kontroli prób technologicznych

  • pobieranie prób zawiązanych z monitoringiem środowiska m.in. wymazy, powietrze

  • uczestnictwo w kontrolach oraz audytach wewnętrznych/zewnętrznych

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • znajomość zasad funkcjonowania systemu HACCP, BRC, IFS

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • wykształcenie w obszarze technologii żywności lub pokrewne

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • zaangażowanie, samodzielność, dokładność oraz inicjatywa

  • znajomość obsługi komputera, pakietu Office

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)

Nasza oferta:

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika

  • nowoczesny, zautomatyzowany park maszynowy

  • miesięczny system premiowy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatny autokar na ternie Słupska

  • parking dla pracowników

  • zniżka na półkolonie i ferie zimowe dla dzieci

  • zniżka firmowa na korty tenisowe

  • roczna impreza integracyjna

  • ubezpieczenie na życie

  • pełen pakiet wdrożeniowy

  • bonus świąteczny

  • wsparcie przy relokacji

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 920149989