2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Ostrołęka
Dodane Dzisiaj o 13:41

Specjalista ds. jakości

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Global Company 24 jest firmą z branży budowlanej działającej od wielu lat na rynkach w Polsce i za granicą. W ramach projektów przemysłowych jak i w budownictwie mieszkaniowym zatrudniamy ponad 250 pracowników. Wykonujemy duże projekty budowlane, pełniąc funkcję wykonawcy lub generalnego wykonawcy. Posiadamy certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania. W naszych działaniach stawiamy na innowacyjność i rozwój. Oferujemy stałą prace i atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie systemów zarządzania jakością zgodnie z normami branżowymi,

  • zapewnienie zgodności działań firmy z wymaganiami dotyczącymi jakości w branży budowlanej,

  • planowanie i przeprowadzanie kontroli jakości materiałów, procesów oraz wykończenia budowlanego,

  • organizacja i przeprowadzanie audytów wewnętrznych,

  • przygotowywanie raportów,

  • współpraca z innymi działami firmy w celu poprawy procesów i procedur związanych z jakością.

WYMAGANIA:

  • Znajomość przepisów i norm branżowych związanych z jakością w budownictwie, takich jak normy ISO 9001, przepisy budowlane, etc.

  • wyższe wykształcenie techniczne, preferowane związane z budownictwem,

  • zdolność do przeprowadzania inspekcji i oceny jakości materiałów oraz prac budowlanych,

  • znajomość narzędzi i metod oceny jakości w budownictwie,

  • umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych i analizy wyników,

  • staranność w dokumentowaniu procesów oraz utrzymywaniu wysokiego standardu jakości.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • pracę na pełen etat,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy,

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,

  • kartę Multisport.

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 912691183