2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Warszawa
  7. Kontrola jakości - Wawer
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Jakości

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży FMCG siedzibą w Warszawie Miedzeszynie zatrudni Specjalistę ds. Jakości.

Główne obowiązki:

1.     Nadzór nad przestrzeganiem w firmie przepisów dotyczących bezpieczeństwa produkcji i jakości żywności

2.     Tworzenie i wdrażanie procedur związanych z kontrolą jakości zgodnych ze standardami GLOBALGAP, BRC i HACCAP

3.     Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych oraz reprezentowanie firmy przed organami kontroli

4.     Nadzór nad jakością surowców, opakowań, wyrobów gotowych

Wymagania:

·   Doświadczenie w pracy przy kontroli jakości

·  Umiejętność tworzenia i prowadzenia dokumentacji firmowej

·  Sumienność, rzetelność i samodzielność

·  Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·   Ciekawą pracę w kluczowym obszarze firmy

·   Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

·   Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

W treści zgłoszenia prosimy o podanie oczekiwań finansowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 866737653