2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Radom
Dział Rekrutacji
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. IT

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

ROJO SP. Z O.O. jest polską agencją zatrudnienia założoną w 2014 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18909.

Dla naszego klienta Integmatic MARCIN WĘGRZYNOWSKI Radom, al. Grzecznarowskiego 2

firmy wyspecjalizowanej w doradztwie technicznym i serwisowaniem usług IT dużych zakładów produkcyjnych z branży przetwórstwa mięsnego, produkcji karmy dla psów i kotów oraz centrów dystrybucyjno-logistycznych i centrum usług wspólnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Kobieta / Mężczyzna

Miejsce pracy: Radom, ul. Energetyków 49; Pionki ul. Zakładowa 7; Jedlińsk ul. Ogrodowa 35; Sucha ul. Parkowa 7; Białobrzegi ul. Żeromskiego 94/104.

 Umowa o pracę.                                                                                                       Pełny etat.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem.

  • instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania, diagnoza i  naprawa sprzętu IT

  • bieżące administrowanie systemami i usługami IT

  • nadzór nad właściwym działaniem systemów i oprogramowania.

  • utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT

 Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemów rodziny Microsoft Windows

  • dobra znajomości technologii Microsoft Active Directory oraz platformy Microsoft 365

  • znajomości budowy i konfiguracji komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń mobilnych oraz urządzeń sieciowych

  • umiejętności w zakresie administracji serwerami i urządzeniami sieciowych będą dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • wcześniejsze doświadczenie w IT / w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków

  • prawo jazdy kat B

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

 Oferujemy:

  • pracę w zespole specjalistów dla znanych firm o międzynarodowym zasięgu działania

  • wdrożenie w obowiązki

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • możliwość udziału w bezpłatnych lekcjach języka angielskiego i niemieckiego

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań

  • bardzo dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód do celów służbowych)

  • możliwość wynajęcia mieszkania na preferencyjnych warunkach

CV prosimy składać przez OLX, w razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny: 722 220 055.

Administratorem danych osobowych jest ROJO Sp. z o. o. z siedzibą w Bytomiu, ul. Bławatkowa 5/24.

Podanie danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (podstawa prawna: zgoda osoby, której dane dotyczą).

Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

 Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

 Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

 Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROJO Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie danych w kolejnych rekrutacjach. Jeżeli Pan/Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana/Pani pozostaną w tym celu w systemie. Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan/Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana/Pani dane w celu przyszłych rekrutacji nie dłużej niż jeden rok od momentu wyrażenia zgody.

 Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROJO Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 817376152