2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Dobczyce
Wawel S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Inwestycji i Remontów (instal. wodne, gaz., grzewcze)

Lokalizacja

Dobczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Inwestycji i Remontów w zakresie Instalacji Sanitarnych (wodnych, gazowych, grzewczych, technologicznych)

Miejsce pracy: Dobczyce, praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych i eksploatacyjno - remontowych z zakresu:

  • instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, technologicznych,

  • maszyn i urządzeń energetycznych,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych i prowadzenie negocjacji z firmami wykonawczymi,

  • zapewnienie prawidłowej realizacji projektów inwestycyjnych i eksploatacyjno – remontowych,

  • kontrola, raportowanie zaawansowania i odbiór prowadzonych projektów,

  • rozliczanie prac inwestycyjnych i eksploatacyjno-remontowych,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu instalacji sanitarnych lub maszyn i urządzeń energetycznych,

  • znajomość obsługi komputera/MS Office, AutoCad,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:

  • świadectwo kwalifikacji grupy II i III w zakresie „E”

  • świadectwo kwalifikacji grupy II i III w zakresie „D”

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe

To oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty,

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne,

  • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, opiekę medyczną, dofinansowanie wypoczynku i kolonii oraz paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci,

  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach,

  • codziennie świeżą kanapkę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dobczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Dobczyce
ID: 909604798