2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bieńczyce
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. inwestycji

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PUHiT KRAKÓW sp. z o.o. zatrudni specjalistę ds. inwestycji

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie procedur przetargowych w zakresie robót budowlanych, inwestycyjnych i remontowych

  • przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej wraz z kosztami prac budowlanych

  • współudział w przygotowaniu planów inwestycyjnych i remontowych

  • monitorowanie kosztów inwestycji

  • nadzór nad przebiegiem prac

  • sporządzanie sprawozdań z postępu prac

  • współpraca z inspektorami i kierownikami budowy

  • prowadzenie książki obiektu budowlanego

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • minimum trzyletnie doświadczenie w zakresie udzielania zamówień

  • dobre zorganizowanie, kreatywność, komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę nad ciekawymi projektami.

  • pracę w miłej atmosferze.

  • benefity pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 863924273