2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Grzegórzki
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. inwentaryzacji

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Polska sieć handlowa, poszukuje osób do współpracy na stanowisku: Specjalista/ka ds. inwentaryzacji.

Zakres obowiązków:

  • liczenie oraz skanowanie produktów znajdujących się w sklepie,

  • zaczytywanie wyników inwentaryzacji do systemu komputerowego (Subiekt GT),

  • raportowanie efektów pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia min. średniego,

  • umiejętności obsługi komputera,

  • dokładności,

  • biegłej znajomości języka polskiego,

  • gotowości do pracy w godzinach nocnych,

  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie lub samodzielnym przeprowadzaniu inwentaryzacji.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o dzieło,

  • elastyczne godziny pracy (grafik ustalamy tak aby odpowiadał Tobie, możesz pracować zarówno w dni robocze jak i w weekendy)

  • bezpłatne szkolenie po którym będziesz potrafić samodzielnie przygotować i rozliczyć inwentaryzację,

  • wynagrodzenie: 160 zł netto (za pełną inwentaryzację w godzinach nocnych, zazwyczaj trwającą około 6 godzin, start inwentaryzacji około północy) oraz 50 zł netto (za inwentaryzacje częściową, trwającą około 2 godzin, realizowaną w godzinach pracy sklepu czyli między 6:00 a 24:00),

  • w miesiącu będzie mógł/a wykonać 6-10 inwentaryzacji dziennych oraz 6-8 inwentaryzacji nocnych (to Ty wybierasz dni w których jesteś dyspozycyjny/a - ilość zleceń zależy od Twojej dyspozycyjności),

  • możliwość stałej współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV oraz odpowiedź na 3 pytania:

  • Od kiedy chcesz rozpocząć pracę?

  • Czy masz doświadczanie w przeprowadzaniu inwentaryzacji?

  • Czy masz doświadczenie w pracy na programie Subiekt GT?

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 880955980